Bize Ulaşın
HAKKIMIZDA

KADIKÖY TERCÜME MERKEZİ, faaliyete başladığı 1992 yılından beri 20 yılı aşkın süredir hizmet politikasından ödün vermeden siz değerli müşterilerine tercüme çözümleri üretmektedir.
 
KTM, büyük bir bölümü yurt dışında çeşitli kurumlarda eğitim almış, kendi konularında profesyonel yeminli çevirmenlerden oluşan kadrosu ile ticaret, hukuk, teknik, mühendislik, inşaat, mimarlık, denizcilik, tıp, iletişim, reklamcılık, sanat, kimya, kozmetik ve diğer alanlarda tercüme konusunda müşterilerine 20 yılı aşkın süredir hizmet veren, İstanbul’daki tercüme büroları arasında Kadıköydeki tercüme büroları içinde en eskilerinden biridir.
 
Kadıköy Tercüme Merkezi, Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmek amacıyla Daha Hızlı, Daha Kaliteli, Daha Güvenilir ve Daha Uygun Fiyatlı çeviri hizmeti sunmak için çaba göstermekteyiz.
 
Tercüme Bürosu olarak amacımız müşterilerimizin talep ettiği formata ve teslim süresine sadık kalarak, hatasız çeviri kalitesini uygun fiyat ve gizlilik ilkemizden ödün vermeden sağlamak prensipleri üzerine kurulmuştur.
 
Noter tasdikli çeviri, Apostil tasdikli çeviri ya da özel çeviri ihtiyacınız Kadikoy Tercume Merkezi tarafından özenle hazırlanmaktadır.

KADIKÖY TERCÜME MERKEZİ, faaliyete geçtiği gün itibariyle ister yazılı çeviri ister sözlü çeviri, kurumsal ya da bireysel çeviri taleplerinizde, en kaliteli hizmeti en kısa sürede konusunda uzman, deneyimli ve noter tasdikli tercümanlarla, tüm dillerde ve faaliyet alanlarında uygun fiyatlarla profesyonel tercüme hizmeti vermektedir.
 
HİZMET POLİTİKAMIZ;
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Deneyimli ve Noter Yeminli Tercümanlarla Çalışmak
  • Uygun Fiyat, Hızlı ve Kaliteli Çeviri
  • Gizlilik
esaslarına dayanmaktadır.


Rıhtım Caddesi Reşitefendi Sk. Olcay işhanı No: 1 Kat: 2 Daire: 9 Kadıköy/İstanbul
Tel: (0216) 414 00 04 - 418 00 01 Faks: (0216) 347 22 15
E-mail: info@kadikoytercume.com
SOSYAL MEDYA

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Yeniliklerden Haberdar Olun
Gönder

Kadıköy Tercüme Merkezi Copyright © 2012 | Web Tasarım | regülatör